euroturknewsLütfi Mestan'dan acı sitem ! Hiç bir anlamı olmayan bir nefret patlaması ! Türk Düşmanı Bulgarlar bizi engellemek için her yolu denediler.

Tarih: 26-03-2017 19:29:14


Bulgaristan (DOST) Partisi Genel Başkanı Lütfi Mestan Türklere yapılan haksızlıkları anlamsız bir nefret patlaması olarak değerlendirdi.


Lütfi Mestan'dan acı sitem ! Hiç bir anlamı olmayan bir nefret patlaması ! Türk Düşmanı Bulgarlar bizi engellemek için her yolu denediler.

Bulgarların Türklere böylesine kin ve nefret dolu olması için hiç bir sebep yok üstelik yaşadığımız şu günlerde.Türk Düşmanları Bulgaristan DOST Partisinin Barajın altında kalması için uğraştı. Bulgaristan'da Sorumluluk, Özgürlük ve Hoşgörü için Demokratlar (DOST) Partisi Genel Başkanı Lütvi Mestan, parlamento seçimlerinde oyunu başkent Sofya'da kullandı.Bulgar basınının yoğun ilgi gösterdiği Sorumluluk, Özgürlük ve Hoşgörü için Demokratlar (DOST) Partisi Genel Başkanı Lütvi Mestan, oy verme işleminin ardından seçimlerle ilgili yapılan Türk düşmanlığına duyduğu nefreti bir kaz daha dile getirdi. Mestan, oyunu Bulgaristan'ın bütünlüğü, bölünmezliği ve beraberliğinin yanı sıra gerçek bir demokratik ülke olarak gelişmesi için verdiğini belirterek, şunları söyledi: "AB'ye, NATO'ya üye olarak tüm etnik, din, kültür farklılıklara eşit hak veren Bulgaristan için oy verdim. Hiçbir Bulgaristan vatandaşı, vatanına gelirken aşırı milliyetçiler tarafından ezilmesin, gücendirilmesin, saldırıya uğramasın. Böyle gerçek bir demokratik Bulgaristan için oyumu kullandım."Kaynak: euroturknews.com

Bu haber 6375 defa okunmuştur.

Etiketler :

FACEBOOK YORUM
Yorum

DİĞER BALKANS Haberleri

ÇOK OKUNAN HABERLER
HABER ARŞİVİ
http://www.google.com
HAVA DURUMU
HABER ARA
YUKARI