euroturknewsTürkleri, Türkiye ve Türk Dünyasını Hafife alma ! Ateşle oynama Amerika !

Tarih: 15-01-2018 00:14:00 Güncelleme: 15-01-2018 13:27:30


80 milyonluk bir ülkeyi 800 Milyon olarak karşınıza almak istemiyorsanız ! sakın Türklere karşı bir yanlış yapmayın.


Türkleri, Türkiye ve Türk Dünyasını Hafife alma ! Ateşle oynama Amerika !

Ayasofya’dan Ezan dinlemek istiyorsanız…

Türkleri, Türkiye ve Türk Dünyasını Hafife alma ! Ateşle oynama Amerika ! Onlar Ne Sudan ne Afganistan ne Irak gibi değildirler. Tüm Askerlerini bu ülkeye göndersen, Tüm Füzelerini bu ülkeye boşaltsan dahi, senin bilmediğin ve bilemeyeceğin bu mukaddes topraklarda çok büyük sırlar gizli.

Sen daha neden oldu nasıl oldu derken, Tüm Amerikan Ordusunun bu topraklara nasıl gömüldüğünü kara kara düşünür durursun. Hollywood Fantezilerine benzemez Türk Topraklarında silahla dolaşmak. Gel bu sevdadan vazgeç Tarihine ‘’Bu nasıl bir kâbustu’’ cümlesini yazdırmak istemiyorsan, Türklere meydan okuma macerasından vazgeç ve çok geç olmadan o gencecik evlatlarının Türkiye sınırlarında eriyip yok olmasına engel ol.

Bunları neden yazdım…

Dünya’da çok iyi anlaşılması ve karakterinin çok iyi tanınarak, özelliklerinin son derece dikkatle bilinmesi gereken tek ırk Türklerdir. Bu cümlenin anlamı şudur, Türklerin, Namus anlayışında bir mukaddesat vardır onlar bu konuda son derece hassas bir anlayışa sahiptir. İşin içine, Tek Millet, Tek Bayrak, Tek Vatan, Tek Devlet meselesi girince, Türklerin tüm duyguları kutsallaşır ve bu dakikadan sonra bu ırk bir tarih yazmaya başlar.

Bizans İmparatorluğunu tarihten silen Türkler, Ayasofya’ya 4 Minare diktiler. Bu minareler Tek Millet Tek Bayrak Tek Vatan ve Tek devletin 4 simgesi oldu. İşte Fatih Sultan Mehmet Han tarafından Ayasofya’ya dikilen bu Minareler ile dünyaya verilmek istenen net mesaj budur.

80 milyonluk bir ülkeyi 800 Milyon olarak karşınıza almak istemiyorsanız !

sakın denemeye kalkmayın. Bu işin şakası olmaz. Bu konuda Blöf ’de yapamazsınız ! açın tarih kitaplarını ve önce Türkleri tanıyın ! sonra onları hafife alıp alamayacağınızı iyice düşünün ve Güney sınırında bir maceraya girip girmeyeceğinize karar verin.

Ayasofya da sala verilip ezanlar okunmaya başladığı an ! O Çok güçlü Teknoloji Devi Amerikan Ordusu’nun da bu topraklara gömüldüğü, Bizans İmparatorluğu gibi tarihten silinmeye başladığı andır. Bu yazdıklarımın doğruluğunu bütün dünya bilir ama yinede söylüyorum ''Anlayana sivrisinek saz anlamayana…

 
Kaynak: euroturknews.com

Bu haber 5837 defa okunmuştur.

Etiketler :

FACEBOOK YORUM
Yorum

DİĞER Editorial Comment Haberleri

ÇOK OKUNAN HABERLER
HABER ARŞİVİ
http://www.google.com
HAVA DURUMU
HABER ARA
YUKARI